Чохли для iPhone 12 Pro Max

27 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

27 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Найкращі чохли на Айфон 12 Про Макс за низькою ціною в Києві та Україні.

Флагманський телефон Apple чудовий. Завдяки кращим чохлам, iPhone 12 Pro Max він виглядатиме чудово і завжди буде захищений.

Чохол для iPhone 12 Pro Max фото

Який чохол для iPhone 12 Pro Max вибрати?

Будь-який з бамперів буде гарним вибором, це просто залежить від того, які функції та зовнішній вигляд вам подобаються.

Шкіряний чохол-книжка на Айфон 12 Про Макс.

Цей чохол-гаманець сумісний лише з iPhone 12 Pro Max. Цей чохол-книжка для iPhone 12 Pro Max розроблений за допомогою технології екранування RFID, яка може блокувати сигнали RFID та захищати особисту інформацію. У ньому є 3 слоти для карток і 1 кишеня для грошей. Можна носити із собою кредитні картки, а також готівку.

Чохол-книжка на Айфон 12 Про Макс має вбудовану підставку для перегляду фільмів, читання та відеочату без допомоги рук. Магнітний клапан тримає його закритим та захищеним, надійне магнітне закриття.

Чохол-книжка для iPhone 12 Pro Max розробляється з натуральної шкіри преміум-класу. Гнучкий міцний м'який внутрішній корпус із ТПУ забезпечує відмінний двошаровий захист для вашого пристрою, щоб захистити телефон від подряпин, ударів, бруду та щоденного зносу. Цей шкіряний чохол на Айфон 12 Про Макс зручно поміщається в кишеню та ідеально підходить для телефону. Він дає вам безперешкодний доступ до всіх портів та функцій, не знімаючи чохол.

Силіконовий чохол для iPhone 12 Pro Max.

Накладка має тришарову структуру: рідкий силікон, внутрішній каркас із ПК та підкладка із мікрофібри. Силіконовий чохол Айфон 12 Про Макс має товщину 23 мм, також він міцний і стійкий до падінь. Кольорова гама та окремий дизайн можуть зробити бампер більш пізнаваним, а також підвищити чутливість кнопок регулювання гучності та блокування.

Силіконовий чохол сумісний із чохлом iphone 12 Pro Max, поставляється з унікальним виступом, розташованим на 1 мм вище над камерою. Він дозволяє уникнути розсіяного світла при зйомці, покращує якість зображень високої чіткості, а також захищає камеру. Край чохла Айфон 12 Про Макс на 1 мм вище за екран, який охоплює весь телефон для більш надійного захисту.

Силіконовий чохол для iPhone 12 Pro Max має оксамитову текстуру з функцією захисту від відбитків пальців. Фарба покриття не вицвітає з часом.

Оригінальний чохол для iPhone 12 Pro Max MagSafe.

Сумісний з бездротовим зарядним пристроєм Magsafe. Оригінальний чохол Айфон 12 Про Макс має автоматичне вирівнювання по колу за допомогою зарядного пристрою Magsafe, швидка магнітна зарядка з обертанням на 360 градусів. У 10 разів сильніша сила магнітної адсорбції без перешкод сигналу. В оргінальному чохлі з магсейфом є чотири куточки Air-Guard для підвищеного захисту від падінь. Задня частина витримує щоденне зношування, зберігаючи ваш телефон у кращому вигляді. MagSafe магніти роблять бездротову зарядку швидше та простіше.

Протиударний чохол для iPhone 12 Pro Max.

Надзвичайно міцний корпус забезпечує захист від падіння. Неслизькі бічні грані забезпечують як візуальний інтерес, так і гарне зчеплення, тому ваш iPhone з меншою ймовірністю вислизне з рук. Двосекційний ударостійкий чохол на iPhone 12 Про Макс виготовляється з ПК і ТПУ, а також забезпечує захист від падіння з висоти 3 метрів.

Цей надміцний протиударний чохол для iPhone 12 Pro Max виглядає настільки ж захищеним, але при цьому не надто важкий і громіздкий. Його міцний броньований корпус і м'яка ударостійка начинка забезпечують найкращий захист.

Тонкий прозорий чохол для iPhone 12 Pro Max.

Це силіконовий чохол абсолютного мінімалізму. Якщо ви дійсно не хочете псувати чіткі лінії Айфон 12 Про Макс або збільшувати об'єм, але вам потрібний лише легкий захист, то прозорий чохол саме для вас. Тут також є кілька варіантів кольору. Завдяки прозорій задній панелі із силікону ви можете продемонструвати свій iPhone 12 Pro Max, при цьому захищаючи його.

Як вибрати та купити чохол для iPhone 12 Pro Max?

Ми надсилаємо чохол для iPhone 12 Pro Max по всій території України. Запоріжжя, Дніпро, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Рівне, Полтава, Черкаси, Кропивницький, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, Київ та інші міста України. Ще простіше купити чохол на Айфон 12 Про Макс у Києві. Ви зможете забрати його або замовити доставку кур'єром за адресою того ж дня.